2003.–2008. gads: GEZE apmierina Skandinavijas tirgus pieprasījumu pēc brīvas piekļuves ar augstākā standarta vārstuļdurvīm

Otrajā gadadienas vēstures rakstā koncentrēsimies uz interesantu 5 gadu periodu, kura laikā notika GEZE Scandinavia iekšējā izaugsme un tika mainīts fokuss uz ārējo  vidi. Šajā laika posmā būvniecības nozare tiešām vairāk koncentrējās uz pieejamību  ēkām un — kas ir ne mazāk svarīgi — brīvām ieejām. Būvniecības noteikumos, valstu  noteikumos un jo īpaši valsts aprūpes un veselības aprūpes jomā galvenā uzmanība  pievērsta vienlīdzīgām visu cilvēku tiesībām viegli iekļūt ēkā un brīvi pārvietoties pa  ēkām, un tam ir bijusi svarīga loma mūsu reģiona attīstībā.   

Automātiskā durvju piedziņa atbilst tirgus pieprasījumam

Powerturn

Powerturn from GEZE

Uzņēmumā GEZE koncentrēšanās uz brīvu piekļuvi bija un joprojām lielā mērā tie augstu novērtēta, ko apliecina lieliskas inovācijas automātisko durvju piedziņas jomā. 2003.–2008.  gadā tirgū galvenokārt dominēja vārstuļdurvis un GEZE Slimdrive EMD-F guva lielus panākumus Skandināvijas tirgū. Slimdrive EMD-F nodrošināja rekordzemu uzstādīšanas augstumu — tikai 7 cm — un lieliski atbilda skandināvu ēku dizainam. Tā bija un joprojām ir ļoti uzticama un stabila ekspluatācijā. Pēc gada GEZE izlaida Powerturn, kas ir mūsu jaunākā piedziņa. Šī ir lieliska piedziņa, jo spēj  nodrošināt līdz 600 kg smagu durvju vērtņu ekspluatāciju. Šodien tā joprojām ir mūsu jaudīgākā piedziņa vārstuļdurvīm un ļoti populārs risinājums tirgū.    

Mūsu meitasuzņēmuma iekšējā izaugsme

Sēreides skola

Søreide Primary School Norway

2003. gadā tika nodibināta GEZE Scandinavia Norvēģijas filiāle. Pirmie trīs kolēģi Norvēģijā  devās izbraucienos pa valsti ar produktu demonstrācijas paraugiem viņu automašīnu bagāžas nodalījumos. Lieliski pārzinot tirgu un būvniecības nozari, viņi drīz vien ieguva vietu  tirgū un lojālus klientus, no kuriem daži joprojām izmanto GEZE produktus. Norvēģijā universālā dizaina prasības ir ietvertas būvniecības noteikumos TEK 10, kuros  noteikts, ka gadījumā, ja durvis nevar atvērt ar ne vairāk kā 2 kg spēku, tām jābūt automatizētām. Ļoti interesants un moderns būvniecības projekts, kas demonstrē brīvu piekļuvi, ir Sjoreides pamatskola Bergenā. Tajā prasības attiecībā uz funkcionalitāti un labu, universālu dizainu ir pārvērstas rotaļīgā, ekspresīvā un drošā skolas vidē. “GEZE skolas ēkai piegādāja visu durvju automātiku,” stāsta Halvards Bankens, GEZE Norway valsts vadītājs. “Slimdrive EMD-F skolā patiesi bija veiksmīgs risinājums. Šo produktu var integrēt gan ēku automatizācijas, gan piekļuves kontroles sistēmās. Mazais augstums jo īpaši piemērojams situācijās, kad durvis iebūvētas dziļā rāmī,” skaidro Halvards. Halvards ir viens no pirmajiem GEZE Norway darbiniekiem un strādā Norvēģijas komandā 20 gadus.   

Lieliski projekti ar pilnu piekļuvi neatkarīgi no mobilitātes izaicinājumu sarežģītības

Pilna piekļuve Musholm Centre

Pilnīga pieejamība Musholmas centrā

Arī Dānijas tirgū strādāja vietējie darbinieki. Pirmie 3 darbinieki uzsāka darbu 2003. Gadā, un drīz vien tika izveidots GEZE Dānijas birojs. Vietējā darbaspēka pieaugums palielināja procentuālo izaugsmi tirgū. Lai gan ikdienas pārdošanai izplatītājiem bija liela loma stratēģijā, uzmanība drīz vien tika pievērsta arī projektiem. GEZE kļuva par uzticamu piegādātāju lielas apvienoto biroju ēkas, kas paredzēta invalīdu organizācijai, būvniecības projektā Dānijā. Tā ir ēka, kuru var izmantot visas mazās līdzorganizācijas. Un acīmredzami arī ēka, kurai ikvienam bija jānodrošina pilna piekļuve. Brīva piekļuve tika 
pacelta pilnīgi jaunā līmenī, jo visiem celiņiem, durvīm un ugunsdrošības sistēmai bija jābūt pieejamiem un pielāgotiem visa veida mobilitātes izaicinājumiem. Vietējie GEZE darbinieki, kā arī produktu eksperti no galvenās mītnes Vācijā būvniecības laikā bieži sazinājās ar projekta vadītājiem objektā. 

Šodien ēka pilda paredzēto funkciju un demonstrē vairākus pielāgotus risinājumus, kas tika izstrādāti speciāli pieejamības nodrošināšanai šajā ēkā.   

Vērtīgas zināšanas nākotnes projektiem

Lielākā daļa zināšanu, kas gūtas, piedaloties invalīdu organizācijas biroju ēkas būvniecībā, kļuva par pamatu risinājumiem, kurus GEZE Denmark piegādāja pēc 10 gadiem Musholmas Brīvdienu, sporta un konferenču centra būvniecības laikā Dānijā. Šeit galvenais bija nodrošināt brīvu piekļuvi visā ēkās, lai tās varētu apmeklēt visi cilvēki. GEZE automātisko durvju risinājumi tiek ieviesti, lai nodrošinātu pilnīgu piekļuvi, un sniedz lielu apmierinātību.   

Pieejamība un automātisko durvju risinājumi joprojām ir GEZE Scandinavia uzņēmējdarbības pamats. Nākamajā rakstā tiks sīkāk atklāta mūsu darbība 2008.–2013. gadā, sīkāk aplūkosim tirgus tendences, tā laika inovatīvos risinājumus un interesantos projektus.   

Sekojiet mums mūsu ceļojumā….