Atbalsts

GEZE atbalsta pakalpojumi

GEZE mērķis ir jūsu ilgtermiņa apmierinātība, un mēs vēlamies, lai mūsu produkti droši un bez problēmām apmierinātu jūsu vajadzības. Tāpēc mūsu uzsvars tiek likts uz visaptverošām konsultācijām un pakalpojumiem - visā projekta ciklā. Turpmāk atradīsiet daudzu mūsu pakalpojumu sarakstu.

Iepriekšēja pārdošana

Mēs atbalstām jūsu projekta plānošanu

Lai kāds būtu jūsu projekts, varat būt droši, ka GEZE jūs atbalstīs kā kompetents risinājumu sniedzējs un uzticams partneris. GEZE palīdz jums noteikt pareizos produktus durvju sarakstiem saskaņā ar normām un prasībām.

Vairāk informācijas par BIM

Tehniskais atbalsts

Mūsu eksperti ir mūsu stiprā puse

GEZE tehniskajiem ekspertiem ir ilggadēja pieredze un zināšanas ēku projektu jomā. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts vai konsultācijas par projektu, mēs esam gatavi jums palīdzēt. Pastāvīga profesionālā ieskata atjaunināšana noteikumos un vadlīnijās ļauj mums kopā ar jums izpildīt ļoti individualizētas prasības.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu tehnisko atbalstu

APKALPOŠANA UN UZSTĀDĪŠANA

Nepieciešams tehniķis?

GEZE servisa automobiļi Vācijā

© GEZE GmbH

GEZE mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt, sniedzot tehniskās zināšanas un konsultācijas par uzstādīšanu. Ja jūsu projektā ir nepieciešams tehniķis, GEZE var sniegt jums kontaktinformāciju par profesionāliem partneriem jūsu projekta reģionā.

SAZINIETIES AR MUMS, LAI IEGŪTU VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Rezerves daļa

Uz risinājumiem orientēts pakalpojums - ātrs, kompetents un pielāgots jūsu vajadzībām

Izmantojot pielāgotus pakalpojumus, mēs atbalstām jūs tīklu veidošanā, pārvaldībā un sistēmu uzturēšanā. Mēs sniedzam konsultācijas par to, vai veicat pārveidošanu vai modernizāciju, un palīdzam iegādāties rezerves daļas.

GEZE toolbox

Noderīgi rīki jūsu projektiem

Papildus personīgajām konsultācijām mēs atbalstām jūs ar GEZE Tools jau no plānošanas posma tieši darba vietā, kā arī mūsu risinājumu uzstādīšanas laikā. Izmantojot GEZE Tools, jūs varat padarīt savus projektus efektīvākus un cerēt uz atvieglotu projekta īstenošanu. Mēs atbalstām jūs ikdienas darbā, sniedzot svarīgu informāciju, konfigurēšanas rīkus un īpašus produktus. Piemēram, durvis un logus var plānot tiešsaistē.

Logu kalkulācijas programma

Logu kalkulācijas programma

WinCalc

WinCalc ietaupa laiku, ir viegli lietojama un ērta lietotne, un ar to var veikt sarežģītus aprēķinus, kas saistīti ar logu sistēmas projektēšanu. Šī programma ļauj aprēķināt manuālās un motorizētās ventilācijas logus, dūmu un siltuma novadīšanas (RWA) logus un NRWG, kā arī projektēt atbilstošu dūmu un siltuma novadīšanas sistēmas (RWA) avārijas jaudas vadības bloku.

PIERAKSTIETIES GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

Powerturn durvju kalkulators

Powerturn durvju kalkulators

Powerturn durvju dators

Viegli un ātri noskaidrojiet, kurām lietojuma jomām Powerturn ir vispiemērotākais: Ievadot tikai dažus datus, tiešsaistes durvju kalkulators var sniegt precīzu informāciju par iespējamo durvju vērtnes platumu un svaru.

EJIET UZ POWERTURN DURVJU DATORU

Automātiskās durvju sistēmu, tostarp kabeļu plānu konfigurēšana

GEZE klientu portāls piedāvā iespēju vienkārši plānot un konfigurēt automātiskās durvju sistēmas. Pēc konfigurācijas pabeigšanas, jūs automātiski saņemsiet kabeļu izvietošanas plānu. Tā nav tikai plānošanas procesa vienkāršošana: Tā kā plāni tiek veidoti konkrētam pasūtījumam, tie palīdz arī sagatavot precīzu dokumentāciju. Sāciet plānošanas procesu tagad, vienkārši pierakstieties mūsu klientu portālā: 

DODIETIES UZ AUTOMĀTISKO DURVJU SISTĒMU KONFIGURĀCIJU GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

Virpuļdurvju un izliektu bīdāmo durvju rīki 

GEZE klientu portāls piedāvā iespēju vienkārši plānot un konfigurēt virpuļdurvju un izliektu bīdāmo durvju sistēmas. Sāciet plānošanas procesu tagad, vienkārši pierakstieties mūsu klientu portālā:

DODIETIES UZ VIRPUĻDURVJU UN BĪDĀMO DURVJU SISTĒMU KONFIGURĀCIJU GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

MSW konfigurēšanas rīks

Var izveidot visaptverošus projektus manuāli bīdāmo sienu sistēmām (MSW sistēmas), pamatojoties tikai uz dažām detaļām. Automātiski ģenerēti izkārtojuma un detaļu rasējumi vienkāršo un paātrina sistēmas uzstādīšanu. Pēc tam konfigurētās MSW sistēmas var ērti pasūtīt tieši mūsu klientu portālā. 

DODIETIES UZ MSW KONFIGURĒŠANAS RĪKU GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

Pendulo konfigurēšanas rīks

Izstrādājiet pilnīgu risinājumu no viena avota, ātri, vienkārši un individuāli, izmantojot Pendulo konfigurēšanas rīku. Jūs varat arī ērti veikt pasūtījumu uzreiz tiešsaistē. Sistēma tiks uzstādīta ātri, bez darbietilpīgas iejaukšanās grīdā, sienās vai griestos.

DODIETIES UZ PENDULO KONFIGURĒŠANAS RĪKU GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

Kabeļu izvietojuma plānošana

Kabeļu izvietojuma plānošana © GEZE GmbH

Kabeļu izvietojuma plānošana

Pārsūtot konfigurācijas rezultātus no WinCalc konfigurēšanas kontroles centra uz GEZE klientu portālu, lietotāji tagad automātiski saņems arī kabeļu izvietošanas plānu atbilstoši īpašumam pielāgotajai informācijai. Tā nav tikai plānošanas procesa vienkāršošana. Tā kā plāni tiek veidoti konkrētam pasūtījumam, tie palīdz arī sagatavot precīzu dokumentāciju.

PIERAKSTIETIES GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

GEZE IQ pievada nodošana ekspluatācijā

GEZE IQ pievada nodošana ekspluatācijā © GEZE GmbH

Logu pievadu servisa koferis

Serviss nodrošina visu nepieciešamo GEZE IQ windowdrive sērijas logu pievadu nodošanai ekspluatācijā un testēšanai uz vietas, pat bez elektrības pieslēguma. Tas nozīmē, ka projektu var apstiprināt pēc iespējas ātrāk. Izmantojot šo autonomo risinājumu kā saskarni starp pievadiem un ST 220 GEZE servisa termināli, var ātri un vienkārši regulēt pievadu gājienu un ātrumu. Kompaktais korpuss ir piemērots ne tikai moderniem RWA pievadiem, bet arī 24 V pievadiem bez kopņu tehnoloģijas.

Vai vēlaties vairāk informācijas par mūsu servisa gadījumiem? Zvaniet GEZE klientu apkalpošanas daļai +371-223-171-85

GEZE durvju saraksta pārvaldība

Durvju saraksti parasti kalpo par pamatu konkursa teksta sagatavošanai, jo tie ļauj pēc iespējas vispusīgāk apkopot visas durvju prasības. Skaidra izvēlnes navigācija, komentāru lauki un ērtības funkcijas ievērojami atvieglo lietotājiem GEZE durvju sarakstu aizpildīšanu. Tajā pašā laikā daudzie skaidrojumi sniedz jums palīdzību lēmumu pieņemšanā. GEZE nodrošina lietotājiem viegli lietojamu risinājumu. 

PIERAKSTIETIES GEZE KLIENTU PORTĀLĀ

Lejupielādes

Informācija par mūsu uzņēmumu, produktiem un pakalpojumiem

Plašus materiālus atradīsiet mūsu lejupielādes zonā. Papildu informācija par produktu ir pieejama GEZE klientu portālā. Ja jums nepieciešama papildu informācija, lūdzu, sazinieties ar mums personīgi.

Dodieties uz GEZE lejupielādes zonu (angļu valodā)

Visaptveroši un lietotājiem draudzīgi

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Lai vēl labāk un vispusīgāk jūs apkalpotu, mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus, lietojumprogrammas un portālus, kas nodrošina jūsu papildu ērtības un paver jaunas izmantošanas iespējas.

GEZE KLIENTU PORTĀLS

GEZE MEDIA POOL

Pieprasīt piekļuvi
Kontaktinformācija

Kā varam jums palīdzēt?

Vai jums ir jautājumi vai ieteikumi? Ir daudz veidu, kā ar mums sazināties.

Kontaktinformācija