Uzņēmums

Mēs esam GEZE - jūsu partneris durvju, logu un drošības tehnoloģiju jomā

Mums vissvarīgākais ir klientu uzticība mūsu produktiem, sistēmu risinājumiem un pakalpojumiem durvju un logu jomā. Mēs esam viens no galvenajiem virzītājspēkiem ēku tehnoloģiju digitālā tīkla izveidē - ar vienu mērķi: ērtu ēku attīstība. Mūsu inteliģentie produkti pārsteidz mūsu klientus visā pasaulē ar savu kvalitāti, komfortu un dizainu.

Par mums

Globāli veiksmīgs ģimenes uzņēmums

Mēs esam veiksmīgs un finansiāli stabils ģimenes uzņēmums kopš 1863. gada, kas gadu gaitā ir sevi pierādījis visā pasaulē. Mēs veidojam sadarbības tīklus visos ēkas dzīves cikla posmos un sasniedzam izcilus rezultātus, pateicoties mūsu nozares un speciālistu zināšanām. Mūs atšķir tas, ka mēs iesaistāmies klientu projektos jau agrīnā posmā un paliekam iesaistīti ilgāk. Mēs piedāvājam inovatīvas durvju, logu un drošības tehnoloģijas viedajām ēkām. Lai gan esam konsekventi, mēs vienmēr esam zinātkāri, dinamiski un atvērti jaunākajām tendencēm, norisēm un tirgiem.

Aplūkojiet mūsu attēlu brošūru

159

gadi tirgū

>456

miljonu EUR apgrozījums 2020/21 gadā

1,226

patenti visā pasaulē 2018/19 finanšu gadā

Mūsu atrašanās vietas

Mēs nodarbinām vairāk nekā 3000 darbinieku visā pasaulē. Mums ir ražotnes mūsu galvenajā mītnē Leonbergā, kā arī Tjaņdzinā (Ķīnā), Zrenjaninā (Serbijā) un Turcijā. Mūsu 37 meitasuzņēmumi atrodas visā pasaulē: Vācija, Austrija, Šveice, Francija, Itālija, Lielbritānija, Skandināvija, Beniluksa valstis, Spānija, Portugāle, Polija, Ķīna, Koreja, Apvienotie Arābu Emirāti, Dienvidāfrika, Ungārija, Indija, Rumānija, Ukraina, Singapūra, Krievija, Brazīlija, Turcija. Mūsu vietējie biroji nodrošina, ka mēs vienmēr esam tuvu saviem klientiem un varam piedāvāt izcilu servisu uz vietas.

Dodieties uz GEZE filiālēm visā pasaulē

Mūsu vēsture

Notikumiem bagāta vēsture kopš 1863. gada

Notikumiem bagāta vēsture kopš 1863. gada © GEZE GmbH

No diviem amatniecības uzņēmumiem līdz globālam tehnoloģiju uzņēmumam

Mūsu stāsts jau no paša sākuma solīja uztraukumu. Virpošanas meistars Georgs Frīdrihs Vösteris, mehāniķis Makss Vesingers un uzņēmējs Frīdrihs Kārlis Bauers vispirms dibināja savus uzņēmumus dažādās vietās, līdz apvienoja spēkus un lika pamatakmeni GEZE dibināšanai. Pārliecinošs lēmums un ilga veiksmes stāsta sākums, jo šodien - vairāk nekā 150 gadus vēlāk - mēs esam globāli aktīvs ģimenes uzņēmums, kura inovatīvie risinājumi padara ēkas ērtākas.

Vairāk par mūsu bagāto vēsturi(ANGĻU VALODĀ)

Savā vairāk nekā 150 gadu ilgajā vēsturē esam arvien vairāk attīstījušies, lai kļūtu par risinājumu sniedzēju. Mūsu mērķis ir padarīt ēkas inteliģentākas un ērtākas. Mēs to darām, apvienojot savas zināšanas, kompetenci un ilggadējo pieredzi visdažādākajās būvniecības jomās. Vienmēr ar solījumu: profesionāļiem no profesionāļiem.

Brigita Vöster-Albera, GEZE izpilddirektore
Par ko mēs iestājamies

GEZE principi

Mēs lepojamies ar mūsu uzņēmuma un tā darbinieku vēsturi un sasniegumiem. Mūsu panākumi un izaugsme balstās uz principiem, kuriem mēs uzticamies, bet kurus mēs arī nepārtraukti apšaubām un pilnveidojam.

Mēs atbalstām un apvienojam visus ēkas dzīves cikla dalībniekus ar vienu mērķi - izveidot ērtas dzīvojamās un darba telpas.

Mēs vienmēr apspriežam savus produktus ar klientiem, lai panāktu inovatīvus un efektīvus risinājumus.

Pamatojoties uz pieprasījumu pēc mūsu produktiem, mēs kļūstam par aizvien globālāku un starptautisku uzņēmumu, kas klientiem ir sasniedzams vietējā līmenī.

GEZE - izcilākais darba devējs 2020

GEZE - izcilākais darba devējs 2020

GEZE - izcilākais darba devējs 2020

GEZE - izcilākais darba devējs 2020

Kā ģimenes uzņēmums ar gandrīz 160 gadu ilgu vēsturi mēs īpašu nozīmi piešķiram ilgtermiņa attiecībām. Tāpēc tādi aspekti kā iekšējā apmācība un tālākizglītība ir ļoti tuvi mūsu sirdij.

Mēs esam organisms, kas mācās, un vispirms izmantojam savu attīstības potenciālu. Ja vien iespējams, mēs cenšamies aizpildīt speciālistu un vadītāju amatus iekšēji.

Tāpēc, būdami ģimenes uzņēmums, mēs joprojām esam neatkarīgi un pietiekami elastīgi, lai apzinātu un apmierinātu mainīgās klientu vajadzības.

Lai nodrošinātu, ka varam pēc iespējas ātrāk piegādāt mūsdienīgākos produktus un pakalpojumus saviem starptautiskajiem klientiem, mēs ražojam dažādās vietās, tostarp Ķīnā, Serbijā un Spānijā, kā arī Vācijā.

Taču mēs vienmēr ievērojam vienus un tos pašus augstos kvalitātes standartus visā pasaulē. Tajā pašā laikā mums ir skaidras saistības pret Vāciju, kas arī turpmāk būs mūsu vissvarīgākā ražošanas vieta.

Mēs piedāvājam saviem klientiem ekspertu konsultācijas visās nozarēs un uzskatām, ka ir ārkārtīgi svarīgi sniegt objektīvus padomus kā līdzvērtīgiem mūsu klientiem.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par veselības aprūpes vai izglītības nozari, mūsu eksperti izprot specifiskās prasības un var sniegt klientiem konsultācijas, kā arī praktisku atbalstu.

Tas nodrošina, ka mēs varam piedāvāt saviem klientiem optimālus padomus un efektīvi un mērķtiecīgi īstenot projektus. Mūsu lieliskie iekšējie tīkli un atrašanās vietas visā pasaulē nodrošina, ka mēs varam sniegt šos pašus pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs pavadām savus klientus visa produkta dzīves cikla laikā. Jau no pirmās plānošanas diskusijas mēs sniedzam klientiem vispusīgas konsultācijas un uzmanīgi uzklausām viņu viedokli. Mēs sniedzam objektīvas konsultācijas un piegādājam durvju, logu un drošības tehnoloģijas no viena piegādātāja. Mēs varam pielāgot savus risinājumus noteiktajām prasībām un vajadzībām.

Mēs pārņemam izstrādājumu montāžu - ja nepieciešams, mēs varam pārņemt arī speciālistu plānošanu. Piemēram, bezbarjeru risinājumi. Turklāt mēs sniedzam visaptverošus pēcpārdošanas pakalpojumus, apmācības un ātru palīdzību.

Mēs varam veikt arī regulāru apkopi vai obligātās ikgadējās pārbaudes. Arī šajā gadījumā mēs labprāt atbalstām trešo pušu produktus.

Kas mūs atšķir

GEZE kvalitāte

Mēs esam izvirzījuši sev prasību pastāvīgi optimizēt savu produktu kvalitāti, tādējādi, protams, izpildot DIN ISO 9001 kvalitātes vadības prasības.

Kas mums ir svarīgi

Mēs koncentrējamies uz ilgtspēju

Ilgtspēja ir nākotnes uzmanības centrā, un tā ir viens no mūsu korporatīvajiem pamatprincipiem. Ilgtspēja raksturo mūsu ikdienas darbību visās jomās - gan attiecībā uz mūsu ražošanas procesiem, gan mūsu produktiem. Šī izpratne atspoguļojas arī mūsu ilggadējā dalībā Vācijas Ilgtspējīgas būvniecības padomē (DGNB).

Website Sustainability Infografic
Website Sustainability Infografic

GEZE jau no pašiem pirmsākumiem ir tiecies pēc ilgmūžīgiem risinājumiem. Tā kā esam ģimenes uzņēmums, mēs koncentrējamies uz ilgtspējīgas peļņas gūšanu, nevis uz peļņas palielināšanu īstermiņā, tāpēc visi mūsu iekšējie ražošanas procesi ir saskaņā ar ilgtspējības koncepciju.

 • Pētniecība un izstrāde: ekoloģiski efektīvi procesi un koncepcijas pētniecībā un izstrādē
 • Sagāde un iepirkumi: konsekventa ekoloģisko principu ievērošana sagādē un iepirkumos.
 • Ražošana un loģistika: ražošanas un loģistikas principi ir energoefektivitāte, resursu saglabāšana un draudzīgums videi.
 • Pārstrāde / apglabāšana: atkritumu samazināšana līdz minimumam un pēc iespējas augstāka reģenerācijas līmeņa sasniegšana saskaņā ar stratēģiju "izvairīties no izmantošanas un apglabāšanas" pārstrādes / apglabāšanas nozarē.
 • Ēku pārvaldība: enerģijas patēriņa samazināšana un minimāla ietekme uz vidi kā ēku pārvaldības mērķis.
 • Kvalitātes vadības sistēma: sertificēta saskaņā ar DIN EN ISO 9001: GEZE GmbH (PDF | 313 KB)GEZE Service GmbH (PDF | 266 KB)
 • Energopārvaldības sistēma: sertificēta atbilstoši DIN EN ISO 50001 (PDF | 272 KB)
 • Vides pārvaldības sistēma: sertificēta atbilstoši DIN EN ISO 14001 (PDF | 272 KB)
 • GEZE serviss: ilgtspējīgas inovatīvas pakalpojumu koncepcijas GEZE servisā
 • GEZE darbinieki: GEZE darbinieki apņēmīgi īsteno ilgtspējības koncepciju
 • Uzņēmuma restorāns: ēdināšanas uzņēmums ar bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu

Mūsu izstrādājumu ilgtspēja jau atspoguļojas to ilgmūžībā. Pateicoties lielajam metāla izejvielu īpatsvaram, izstrādājumi ir ideāli piemēroti otrreizējai pārstrādei, un tāpēc ir īpaši videi draudzīgi. Tās arī sniedz vērtīgu ieguldījumu energotaupošā būvniecībā. Piemēram, automātiskās durvju sistēmas samazina karstā vai aukstā gaisa zudumus caur durvju atvērumu un novērš nepieciešamību pēc enerģiju patērējošām gaisa kondicionēšanas sistēmām.

Daudzi no mūsu produktiem atbilst svarīgāko starptautisko zaļo ēku novērtēšanas sistēmu ilgtspējības kritērijiem (Vācijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes [DGNB] un LEED kritēriji). Mēs brīvprātīgi sniedzam šo informāciju pārredzamā veidā, izmantojot mūsu produktu vides deklarācijas (EPD). Piemēram, mūsu TS 4000 un 5000 durvju aizvēršanas sistēmas, ECdrive un Powerturn durvju pievadi, kā arī tādi produkti kā OL 90 N virsgaismas logu atvērējs un mūsu TSA 325 NT virpuļdurvju sistēma atbilst stingrām prasībām.

Mūsu produktus var atrast DGNB Navigator un greenbuildingproducts.eu tiešsaistes datubāzēs kopā ar attiecīgajiem sertifikātiem. Sertifikāti apliecina punktu skaitu, ar ko GEZE produkts var veicināt veiksmīgu ēkas DGNB vai LEED sertifikāciju, tādējādi atbalstot mūsu klientus veiksmīgā zaļo ēku sertifikācijas procesā.

VAIRĀK PAR ZAĻO BŪVNIECĪBU MŪSU GLOBĀLAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ

GEZE ir aktīvs DGNB biedrs.

GEZE ir aktīvs DGNB biedrs.

GEZE ir aktīvs DGNB biedrs.

GEZE ir aktīvs DGNB biedrs.

Kā aktīvs Būvniecības un vides institūta (Institut für Bauen und Umwelt e.V. -IBU) un Vācijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes (DGNB) biedrs mēs vienmēr esam atbalstījuši ilgtspējīgu būvniecību. Tā kā uzņēmums, kas ilgtspējīgu darbību ir noteicis kā korporatīvo vadlīniju un ar saviem produktiem aktīvi veicina energoefektīvu būvniecību, dalība DGNB ir pašsaprotama.

Vācijas Ilgtspējīgas būvniecības padome ilgtspējību saprot kā visas sabiedrības pienākumu uzņemties atbildību par tādām aktuālām problēmām kā klimata pārmaiņas un resursu trūkums. Ilgtspējīga būvniecība var sniegt būtisku ieguldījumu šajā procesā. Saskaņā ar Federālās vides ministrijas datiem aptuveni trešdaļu resursu patēriņa Vācijā rada ēkas.

DOTIES UZ DGNB

VAIRĀK PAR ĒKU ENERGOEFEKTIVITĀTI MŪSU GLOBĀLAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ.