Pasaules līderis

GEZE: Produkti, sistēmu risinājumi un pakalpojumi durvīm un logiem

GEZE nozīmē inovācijas, visaugstāko kvalitāti un visaptverošu atbalstu ēku inženiertehnisko pakalpojumu jomā – no sākotnējās idejas, plānošanas un darbības īstenošanas ar sērijveida produktiem līdz īpaši pielāgotiem sistēmu risinājumiem un individuālam servisam un apkopei. Mēs piedāvājam plašu durvju, logu un drošības tehnoloģiju produktu klāstu un esam viens no galvenajiem virzītājspēkiem ēku automatizācijas digitālā tīkla izveidē.

Automātiskie durvju risinājumi pieejamībai vai ugunsdrošībai, logu pievadi dabiskai ventilācijai vai dūmu un karstuma novadīšanai ugunsgrēka gadījumā, durvju un logu digitālā tīkla izveide ēku automatizācijai - tie ir tikai daži piemēri no mūsu pakalpojumu portfeļa. Mūsu mērķis ir izstrādāt dzīvošanai piemērotas ēkas ar visaugstāko komforta līmeni un visaugstāko iespējamo drošību ēku lietotājiem.

Lasīt vairāk
GEZE Latvijā

Jūsu pieredzējušais partneris ēku projektos

© shutterstock

GEZE piedāvā pilnu durvju aizvērēju, veramo durvju automātikas, bīdāmo durvju automātikas un logu pievadu klāstu. Produkti ir piemēroti Latvijas tirgum, kā arī eksporta tirgiem Skandināvijā un Somijā.

Uzziniet vairāk par to, kā GEZE var jums palīdzēt

Jaunākās ziņas no Latvijas

Ģimenes bizness

Panākumi globālā mērogā

GEZE GmbH galvenais birojs

Mēs esam finansiāli stabils ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 1863. gada un gūst panākumus globālā mērogā. Mūsu meistarība, komfortablie risinājumi un dizains pastāvīgi ir pārsteidzis mūsu klientus visā pasaulē. Saglabājot konsekvenci, mēs tomēr nezaudējam zinātkāri, esam dinamiski un atvērti jaunākajām tendencēm un tirgiem. Mēs virzāmies uz priekšu, veidojot ēku tehnoloģiju digitālo tīklu, lai attīstītu dzīvošanai piemērotas ēkas.

Vairāk par uzņēmumu

GEZE 160 gadi

213

Vietas

22

Valstis

160

GEZE gadi

Mēs nodarbinām vairāk nekā 3000 darbinieku visā pasaulē, un tendences liecina par izaugsmi arī turpmāk. Mūsu starptautiskā galvenā mītne atrodas Leonbergā. Tomēr mūsu 37 meitasuzņēmumi atrodami visā pasaulē: Lai ievērotu mūsu pakalpojumu sniegšanas principu, mēs vienmēr esam tuvu saviem klientiem un varam piedāvāt izcilu servisu uz vietas.

Dodieties uz mūsu atrašanās vietām