GEZE melnie durvju aizvērēji atbilst mūsdienu ēku dizaina prasībām

Mūsdienu modernajās būvniecības prasībās ir ievēroti augsti dizaina un ērtību standarti. Klasiskais durvju aizvērējs nodrošina lietotājiem ērtības un drošību, un bieži vien ir nepieciešamas īpašas funkcijas. Vizuālā nepieciešamība pēc durvju aizvērēja, kas ideāli iekļaujas durvju un telpas dizainā, šobrīd ir aktuālāka nekā jebkad agrāk, un GEZE ir gatava to nodrošināt. Melno durvju aizvērēju tendence tiek apmierināta ar tirgū apstiprinātiem durvju aizvērējiem.

GEZE durvju aizvērēji interjera dizainam

Iekšdurvju dizaina tendences ir virzītas uz tīru un bieži vien ziemeļniecisku izskatu, kuram lieliski atbilst melns durvju aizvērējs.

Iekšdurvju dizaina tendences ir virzītas uz tīru un bieži vien ziemeļniecisku izskatu, kuram lieliski atbilst melns durvju aizvērējs. © GEZE GmbH

Izmantojot durvju aizvērējus, veramās durvis, kuras nevajadzētu atvērt, vienmēr ir aizvērtas. Tādējādi durvis nav jāaizver manuāli. Durvju aizvērējs nodrošina drošu durvju aizvēršanu ugunsgrēka gadījumā. GEZE vienmēr piedāvā atbilstošu risinājumu ikvienām pašaizveramām durvīm un arī visām citām to funkcijām. GEZE piedāvā plašu durvju aizvērēju klāstu ar daudziem variantiem un dažādām tehniskām un vizuālām iespējām. GEZE Boxer un GEZE Boxer ISM & E-ISM integrētās durvju aizvēršanas sistēmas bieži tiek pieprasītas vietās, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta interjeram, piemēram, viesnīcās. GEZE TS5000 durvju aizvērējs ar sliedi un TS4000 ar standarta vērējroku ir augstākās klases aizvērēji, kas pieejami dažādās versijās - ugunsdrošām, divviru durvīm, iebūvētām durvīm vai jebkurai citai specifiskai vajadzībai.

Nākotnes dizaina tendences

Biroju ēku, muzeju, lidostu, dzelzceļa staciju un mājokļu dizains bieži vien tiek ietekmēts pāri starptautiskajām robežām. Lieliska arhitektūra vienmēr ir sākumpunkts. No vienas puses, tā ir struktūra, kas izmanto pagātni, lai iedvesmotos no tās funkcijām. Vienlaikus tā meklē jaunas tendences un inovatīvus pavērsienus, lai mainītu nākotni.

Mūsdienās tirgū vērojama tendence - produkts, kas gandrīz nevainojami iekļaujas durvju rāmī. Iekštelpu un arī durvju dizains ir veidots tīrā un bieži vien ziemeļnieciskā stilā, kas ievieš arī melnu durvju aizvērēju.

Patrik Larsson, GEZE vadītājs attiecīgajā valstī
 TS 5000 durvju aizvērējs ar sliedi melnā krāsā.

TS 5000 durvju aizvērējs ar sliedi melnā krāsā. © GEZE GmbH

TS 5000 melnā krāsā atbilst pieprasījumam Baltijas reģionā

GEZE durvju pievadi ir glīti, tiem ir elegants dizains, un tie lieliski iekļaujas mūsdienu arhitektūrā. Integrētie modeļi ir gandrīz neredzami, un vizuālie durvju aizvērēji ir pieejami visdažādākajās krāsās, tāpēc tie lieliski sader ar arhitekta specifikācijām.

Vairāk par TS 5000 (angļu valodā)

Mēs redzam, ka tirgū vērojama dizaina tendence, kas pieprasa melnus izstrādājumus. Mūsu klientiem Baltijas reģionā īpaši pievilcīgs ir TS 5000 durvju aizvērējs melnā krāsā. GEZEs Boxer ir vēl viena lieliska iespēja izveidot durvju aizvērēju, kas iekļaujas telpā. Boxer tiek integrēts durvīs, un gandrīz nav redzams. Uzņēmumā GEZE mums ir vairākas niansētas iespējas, lai apmierinātu mūsdienu dizaina prasības.

Patrik Larsson, GEZE vadītājs attiecīgajā valstī