GEZE Scandinavia sveic Thomas Hindhede kā jauno rīkotājdirektoru

Ziemeļvalstīs, kā arī Baltijā GEZE Scandinavia darbinieki ikdienā aktīvi reklamē un pārdod būvniecības nozarei durvju automātiku, durvju aizvērējus un logu tehnoloģijas.

Spēcīga pozīcija turpmākajām tirgus aktivitātēm

Pērn Vācijas privātā uzņēmuma meitas uzņēmums svinēja 25 gadu jubileju vietējā tirgū, savukārt GEZE GmbH varēja svinēt 160 gadu jubileju kā inovatīvu produktu piegādātājs “Made in Germany”. Pēdējo 25 gadu laikā GEZE Scandinavia ir paplašinājusies līdz 8 mūsdienu valstīm, kā arī attīstījusi katru vietējo tirgu ar augstu GEZE produktu klātbūtni būvniecības nozarē .

231128_Thomas_Hindhede_4214.jpg

Thomas Hindhede, Rīkotājdirektoru GEZE Scandinavia

Veiksmīga un uz nākotni vērsta GEZE pozicionēšana ir augsta prioritāte ikdienas darbā. Papildus skaidri noteiktai nākotnes orientācijai , kas ietver jaunus inovatīvus produktus, augstu kvalitāti un globālā tirgus daļu, starptautiskais uzņēmums bieži paplašinās un reorganizējas, lai optimizētu tirgus pozīcijas globālā un vietējos tirgos.

No 2024. gada 1. jūlija jaunais GEZE Scandinavia rīkotājdirektors ir Thomas Hindhede kungs. Tomass pārņem galveno atbildību par 8 valstīm Ziemeļvalstu reģionā un turpina virzīt nākotnes izaugsmes stratēģiju visos tirgos. Ar uzticīgiem darbiniekiem, tostarp esošajai vadības komandai, kas pilda vietējos pārdošanas pienākumus, ir izveidots pamats.

Ziemeļvalstu reģionā GEZE ieņem labas pozīcijas tirgū,” saka Tomass Hindhede un turpina: “Tomēr lielākās reģiona daļās mums vēl priekšā ir daudz iespēju un piedzīvojumu. Tiek gatavoti daudzi jauni ēku projekti, un es ar nepacietību gaidu turpmākās stratēģijas virzību kopā ar visiem saviem jaunajiem kolēģiem. Es esmu pārliecināts, ka mūs gaida aizraujošs laiks.

Thomas Hindhede, Rīkotājdirektoru GEZE Scandinavia

Pieredze un interese vadīt labu vadību

Tomasam ir pieredze līdera un biznesa attīstības jomā no vairākiem Ziemeļvalstu un starptautiskiem uzņēmumiem. Pavisam nesen Otis Elevator 12 gadu ieraksts ir devis pamatīgas zināšanas par būvniecības nozari. Kopenhāgenas Biznesa skolas grāds uzņēmējdarbībā papildina stratēģisko domāšanu, no kuras GEZE Scandinavia tagad gūs labumu.