Pabeidziet savu projektu ar automatizētu veramo durvju risinājumu no GEZE

Veramās durvis daudzos variantos mūs ērti pavada ikdienas dzīvē. Veramās durvis - vai tās būtu bezbarjeru automātiskās durvis privātās vai sabiedriskās ēkās, kur durvis ir atveramas bez jebkādas piepūles, vai arī tās ir aprīkotas ar durvju aizvērēju, lai durvis varētu atvērt manuāli: GEZE durvju tehnoloģijas un pievadu sistēmas atver un aizver veramos vārtus ērti, droši un atbilstoši jūsu individuālajām prasībām.

Pareizais veramo durvju risinājums jūsu projektam

Slimdrive EMD-F divviru vai vienviru ugunsdrošām un dūmu aizsardzības durvīm.

Slimdrive EMD-F divviru vai vienviru ugunsdrošām un dūmu aizsardzības durvīm. © Lothar Wels / GEZE GmbH

Izmantojot GEZE automātisko durvju risinājumus, jūs apvienojat bezbarjeru piekļuvi ar lielu funkciju daudzveidību un elegantu durvju dizainu. Lai durvis atbilstu nepieciešamajai funkcionalitātei, pirms pirkuma pabeigšanas ir svarīgi apsvērt visus aspektus. GEZE ir daudz nozares risinājumu piemēru, kas ir gatavi izpildīt jūsu prasības. Mūsu produktu eksperti vienmēr ir pieejami, lai sniegtu jums atbalstu jūsu projekta īstenošanā. Mūsu specialitāte ir pārvadu konfigurēšana atbilstoši jūsu īpašajām projekta prasībām.

Slimdrive EMD-F var uzstādīt gan iekšdurvīm, gan ārdurvīm.

Slimdrive EMD-F var uzstādīt gan iekšdurvīm, gan ārdurvīm. © GEZE GmbH

Ar GEZE veramo durvju sistēmām jūs atradīsiet sistēmisku risinājumu savai ēkai, ar kuru vienviru un daudzviru bīdāmās durvis un pat ugunsdrošības durvis var automātiski atvērties un aizvērties. Slimdrive EMD-F ir ļoti droša un uzticama automātiskā sistēma, ko var viegli izmantot durvīm ar augstu piekļuves biežumu. Tā jaudīgais pievads, izturīgie pārnesumi un inteliģentā elektroniskā vadība nodrošina daudzus gadus ilgu un nevainojamu ekspluatāciju. Slimdrive EMD-F ir iebūvēta aizvēršanas atspere, kas nodrošina durvju aizvēršanu elektroenerģijas padeves pārtraukuma gadījumā. Kontrolierī ir iebūvēta ugunsdrošības karte tiešai ABDL sistēmu savienošanai ar ugunsdrošības durvīm.