Jaunā GEZE mājaslapa Latvijā sniedz atbalstu visā ēkas dzīves ciklā - plānošanā, būvniecībā un ekspluatācijā

Skaidri strukturēta, ātri un ērti lietojama - jaunā GEZE Latvia vietējā tīmekļa vietne pārceļ digitālo komunikāciju ar klientiem un potenciālajiem klientiem jaunā līmenī. GEZE ir apņēmusies izmantot inovatīvas un mūsdienīgas durvju, logu un drošības tehnoloģijas, lai radītu ēkas, kurās ir īpaši ērti dzīvot. GEZE jaunā tīmekļa vietne ļauj vēl ātrāk un vieglāk piekļūt uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem.

Informācija un darba procesi, kas parādīti digitālā formātā

Mūsdienu ēku plānošana un ekspluatācija kļūst arvien sarežģītāka: Daudzu ēku komponentu automatizācija un digitalizācija, kā arī jauni noteikumi un tiesiskais regulējums nozīmē, ka visi ēkas dzīves ciklā iesaistītie eksperti saskaras ar arvien lielāku sarežģītības spiedienu. Jaunā GEZE Latvia tīmekļa vietne palīdz klientiem optimizēt plānošanas un iepirkumu procesus. Lietotāji to var viegli iekļaut savos darba procesos un izmantot kā darba rīku.

Risinājumi un zinātība katrai mērķa grupai

© GEZE GmbH

Tīmekļa vietne ir viegli navigējama, ātri un intuitīvi novirzot lietotājus uz meklēto ēkas dzīves cikla posmu. GEZE kontaktinformāciju Latvijā ir viegli atrast, un mēs vienmēr esam gatavi pacelt pakalpojumus jaunā līmenī. Neatkarīgi no ierīces, no kuras lietotāji piekļūst vietnei: GEZE produktu informācija un produktu dokumenti ir pilnībā pieejami un lejupielādējami pat no mobilajām ierīcēm.

Jaunās GEZE tīmekļa vietnes princips ir nodrošināt aliansēm, projektētājiem, slēdzienu kalējiem un ēku īpašniekiem piekļuvi nepieciešamajai informācijai vai rīkiem ar dažiem klikšķiem - viņiem aktuāls saturs ir tikai viena klikšķa attālumā. Projektētājiem un arhitektiem tas nozīmē, piemēram, brīvu piekļuvi GEZE BIM durvju objektiem un standarta veidnēm, kas paredzētas projektam un produktam specifiskiem konkursa tekstiem, kā arī rasējumiem un kabeļu novietojuma shēmām. Lietotāji no ražošanas/apstrādes nozares ātri un viegli atradīs uzstādīšanas instrukcijas, uzstādīšanas rasējumus un videoklipus. Tīmekļa vietnē lietotāji varēja arī tieši piekļūt nepieciešamās GEZE produktu tehniskās dokumentācijas lejupielādei, kā arī daudziem citiem GEZE tiešsaistes pakalpojumiem.