Arhitektu iecienīts: GEZE atkārtoti iegūst apbalvojumu par inovatīvu durvju tehnoloģiju

GEZE saņēma bronzas apbalvojumu kategorijā “Automātiskās durvis” konkursā “Arhitects’ Darling 2023”. Gandrīz 2000 arhitektu un projektētāju piedalījās Vācijas lielākajā multimediju nozares aptaujā un izvēlējās savus favorītus būvniecības nozarē no aptuveni 200 ražotājiem un zīmoliem. 

231123_GEZE_ArchitectsDarling_Bronze.jpg

GEZE saņēma bronzas apbalvojumu konkursā “Architects’ Darling 2023”. © GEZE GmbH

GEZE pārsteidza aptaujātos arhitektus ne tikai ar savu augsto produktu kvalitāti, bet arī ar drošības un cenas un vērtības attiecību. Marko Zaorals (Marco Zaoral), GEZE ēku iekšējo projektu konsultāciju grupas vadītājs, saka: “Mēs priecājamies, ka atkal esam ieguvuši šo balvu. Aptaujas rezultāti izceļ mūsu stiprās puses un potenciālu un vēlreiz apliecina, ka esam uzticams partneris svarīgākajiem lēmumu pieņēmējiem būvniecības nozarē."

Mēs priecājamies, ka atkal esam ieguvuši šo balvu. Aptaujas rezultāti izceļ mūsu stiprās puses un potenciālu un vēlreiz apliecina, ka esam uzticams partneris svarīgākajiem lēmumu pieņēmējiem būvniecības nozarē.

Marko Zaorals, GEZE ēku iekšējo projektu konsultāciju grupas vadītājs

myGEZE Control: pārdomāts tīkla risinājums ēkas tehnoloģijām

myGEZE Control pamatierīce

Ar savienojamības platformu myGEZE Control var centralizēti kontrolēt durvju, logu un drošības sistēmas. © GEZE GmbH

Tradīcijām bagātais uzņēmums no Leonbergas ir viens no vadošajiem durvju, logu un drošības tehnoloģiju piegādātājiem un jau ir saņēmis vairākus apbalvojumus par inovatīviem sistēmu risinājumiem. Uzņēmuma jaunākās inovācijas raksturo arī tā novatoriskais gars, kas izpaužas nepārtrauktā produktu attīstībā. Šeit pieskaitāms arī tīkla risinājums myGEZE Control – inovatīva ēku automatizācijas sistēma, kas pārdomāti tīklā apvieno durvis, logus un drošības sistēmas, tādējādi veicinot lielāku drošību, energoefektivitāti un ērtības. Piemēram, viens no jaunākajiem sasniegumiem automātisko durvju jomā Revo.PRIME – automātiskās virpuļdurvis, kas pārsteidz ar īpaši zemu rāmja augstumu un energoefektīvu piedziņu.

Būvniecības nozares “Labākais izpildītājs”

Kopš 2011. gada Heinze GmbH ar zīmola balvu “Brand Award” apbalvo pieprasītākos risinājumus būvniecības nozarē. Šī gada konkursā “Brand Award” balvas tika pasniegtas 23 produktu kategorijās un žūrijas balvas – 14 kategorijās. Nozares apbalvojums tiek piešķirts produktam, kas visbiežāk tiek nosaukts par favorītu savā produktu jomā un novērtēts pēc pieciem dažādiem vērtēšanas kritērijiem: kvalitāte, cenas un vērtības attiecība, inovācija, izskats / dizains un drošība.