2009.–2013. gads: Izstrādāti ieeju risinājumi ar GEZE automātiskajām bīdāmajām durvīm kļūst populāri Skandināvijas viesnīcās.

Šajā trešajā rakstā, kas veltīts mūsu darbības gadadienai Skandināvijā, atskatīsimies uz laika periodu no 2009. līdz 2013. gadam. Šajā laikā viesnīcu ieeju risinājumu izstrādē sāka koncentrēties uz dizainu, kas apvienots ar brīvu piekļuvi, komfortu un automatizāciju. Šajā periodā GEZE risinājumi parādījās ļoti interesantos Skandināvijā īstenotajos projektos, un tie piešķīra stabilu pamatu daudziem viesnīcu projektiem nākamajai mūsu darbības Skandināvijā desmtgadei.

Populārs risinājums stikla fasādei.

Automātiskās bīdāmās durvis bieži tiek izmantotas stikla fasādēs

Automātiskās bīdāmās durvis ir populāras stikla fasādēs

GEZE bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu un piedāvā klusas durvis, vizuālu izcilību un saplūšanu ar jebkuru arhitektūras stilu. Sistēmas jau sen ir populāras arhitektu vidū, pateicoties to nevainojamajai saplūšanai ar dizainu un ideālai saderībai ar stikla fasādi. Brīvās automātisko bīdāmo durvju sistēmas ir aprīkotas ar modernu piedziņas tehnoloģiju un r ļoti funkcionālas. Tas ļāva nodrošināt atbilstību visdažādākajām lietojuma prasībām gan vietējās, gan globālo tīklu viesnīcās. Viesnīcu ieejas, gaiteņi vai durvis uz restorānu — automātiskās bīdāmās durvis piedāvā drošību un komfortu, pateicoties vienkāršai un intuitīvai darbībai. GEZE automātiskās durvis;var aktivizēt manuāli, izmantojot spiedpogas, vai automātiski (ar sensoru

palīdzību), kas nodrošina brīvu un ērtu piekļuvi ikvienam: bērniem, ceļotājiem ar bagāžu, ratiņkrēsliem vai reģistratūrai paredzēto materiālu piegādātājiem.

Viesnīca Scandic Havet Bodø, Norvēģija

Viesnīca Hotel Scandic Havet Būdē (Norvēģija)

Ziemeļnorvēģijas pilsētā Būdē laikapstākļi rada īpašas prasības durvju risinājumiem un izturībai. Tas bija īpaši svarīgi, kad pirms aptuveni desmit gadiem viesnīcā Hotel Scandic Havet tika uzstādīta jaunā durvju piedziņa. No viesnīcas paveras 360 grādu skats uz molu un no numuriem ir iespējams vērot pusnakts sauli, ziemeļblāzmas brīnumu un majestātiskos jūras ērgļus. GEZE produkti nodrošina 114 automātisko durvju darbību. Populāra bīdāmo durvju piedziņa ir GEZE ECdrive.

Automātiskās bīdāmās durvis nemanāmi integrējas ieejas zonas dizainā.

Automātiskās bīdāmās durvis ideāli saplūst ar ieejas dizainu

ECdrive bija arī plašāk izmantotais risinājums, modernizējot skandināvu dzīvesveida viesnīcu Downtown Camper, kas atrodas Stokholmas (Zviedrija) centrā. Šeit vecā viesnīca Hotel Scandic Sergel Plaza tika pilnībā pārbūvēta un paplašināta, padarot to par iespaidīgu, jaunu tainstūrveida ēku, un tā augšāmcēlās kā Downtown Camper by Scandic. Atveroties durvīm uz Downtown Camper, viesi ienāk viesnīcas gaitenī — piedzīvojumu, aktivitāšu un vienotības pasaulē. Automātiskās durvis viesnīcas ieejā veicina uzņemošu un iekļaujošu sajūtu un nodrošina brīvību ikvienam.

Ecdrive piedziņas bloks nemanāmi iekļaujas arhitekta dizainā.

Ecdrive ir viegli integrējama arhitekta dizainā. © Erwin Kamphuis für GEZE GmbH

GEZE ECdrive ir klusas elektromehāniskās automātiskās bīdāmās durvis. Vienkāršā un stabilā modulārā konstrukcija, tehniskās apkopes veikšanai ērti komponenti un lietotājiem draudzīga ekspluatācija nodrošina gadiem ilgu, nevainojamu darbību. 2019. gadā tika izlaista jaunā ECdrive T2 — visvairāk pārdotās GEZE bīdāmo durvju piedziņas uzlabotā versija. Piedziņa tika optimizēta ar diviem rullīšiem, vieglas uzstādīšanas un tehniskās apkopes iespējām un, protams, vēl tīrāku profilu dizainu. Pēdējos gados ECdrive T2 ir uzstādītas lielākajā daļā viesnīcu, mazumtirdzniecības un izstāžu ēku stikla fasāžu.

PM&Vänner integrē izliektās bīdāmās durvis ielas attēlā.

Viesnīcā PM&Vänner izliektās ieejas durvis, ir nepieciešamība, kas pieskaņota ielai

Arī viesnīcas PM & Vänner, kas atrodas Vekšē (Zviedrija), ēkā galvenais ir dizains. Viesnīca tika atvērta 2014. gadā blakus populāram restorānam ar tādu pašu nosaukumu. Viesnīca PM piedāvā pilnu maltīšu, dizaina un greznības koncepciju. Pirmās durvis uz viesnīcas gaiteni tika piegādātas sadarbībā ar vietējo GEZE partneri. Skaistās stikla durvis ir izliektas un saplūst ar pilsētas ielu. Ēkas iekšpusē vairākās durvīs starp gaiteni un restorānu, bārā, atpūtas telpā un citur ir uzstādītas GEZE ECdrive. Projektā galvenais bija ilgtspēja, stils un kvalitāte, kas iet roku rokā ar GEZE bīdāmo durvju risinājumiem.

Visas The Retreat durvis ir savienotas viedā ēkas vadības sistēmā, un darbojas ugunsgrēka signalizācija, tāpēc esam uzstādījuši ne tikai labi izstrādātās augstas kvalitātes durvju piedziņas un durvju aizvērējus, bet arī inovatīvus un elastīgus durvju risinājumus. Tieši tam ir vislielākā nozīme šāda apmēra un sarežģītības projektā, tāpēc GEZE ienes tirgū lielu vērtību.

Jons Haldors Davídsond no uzņēmuma Járn & Gler hf (Islande).
Viesnīcā Retreat pie Zilās lagūnas Islandē viss dizains ir rūpīgi pārdomāts

Viesnīcā The Retreat, kas atrodas pie Zilās lagūnas (Islande), viss dizains ir rūpīgi pārdomāts

Arī Islandē ļoti novērtē augstu kvalitāti. Luksusa viesnīcā The Retreat varat baudīt brīnišķīgo dabu un skaisto, dziedniecisko Zilo lagūnu. Šeit skandināvu arhitektūra patiesi saplūst ar dabu, un ikkatra detaļa ir labi pārdomāta, lai viesi varētu sajust vienotību ar gleznaino ainavu. GEZE partneris Islandē — Járn & Gler hf — piegādāja un uzstādīja GEZE automātiskos risinājumus visām The Retreat durvīm. Pilna visu automātisko

Daudzās Skandināvijas reģiona viesnīcās joprojām ik dienu darbojas piedziņas, kas uzstādītas vairāk nekā pirms 10 gadiem. Mūsu galvaspilsētās durvju risinājumi ir

iestrādāti senās, vēsturiskās ēkās, kā arī jaunās un modernās viesnīcās. Sekojiet mums, lai nepalaistu garām nākamo darbības gadadienai veltīto rakstu, kurā tiks aplūkots lielisku veselības aprūpes risinājumu laiks.

Turpinājums sekos …