Sirdslieta - GEZE ziedo 100 000 eiro UNICEF ārkārtas palīdzībai

Uzņēmumam GEZE ir senas tradīcijas, iesaistoties sociālajos jautājumos ilgtermiņā, jo īpaši Ziemassvētku laikā. Šogad ģimenes uzņēmums, kas atrodas Leonbergā pie Štutgartes, ziedo 100 000 eiro UNICEF palīdzībai ārkārtas situācijās. Šī nauda sniegs iespēju sniegt palīdzību bērniem visā pasaulē.

Šogad ziedojuma fokuss ir bērni

131123_Weihnachten_Malwettbewerb_Elisabeth Bejzel.jpg

GEZE ir sena tradīcija Ziemassvētku laikā īstenot savu sociālo lomu ar devīzi "Dāvanu vietā ziedojumi". © GEZE GmbH

"Mēs dzīvojam nemierīgos laikos, ņemot vērā daudzās krīzes situācijas visā pasaulē. Daudzi cilvēki ik dienas cieš no kara, dabas katastrofu vai bada sekām. Tādēļ ir grūti izlemt, kā vislabāk palīdzēt," saka Sandra Albera, GEZE juridiskās un finanšu nodaļas vadītāja. Īpaši Ziemassvētkos, kas ir pārdomu, ģimenes un cilvēku saliedētības laiks, GEZE vēlas pievērst uzmanību mazākajiem: "Bērniem visā pasaulē ir jābūt iespējai augt mierā un brīvībā un dzīvot bez bailēm. Palīdzēt tiem, kuri diemžēl to nevar izdarīt paši, ir mūsu sirdij tuvs jautājums," saka Albera.

Bērniem visā pasaulē ir jābūt iespējai augt mierā un brīvībā un dzīvot bez bailēm. Palīdzēt tiem, kuri diemžēl to nevar izdarīt paši, ir mūsu sirdij tuvs jautājums.

Sandra Albere, GEZE juridiskās un finanšu nodaļas vadītāja

Ātra un visaptveroša humanitārā palīdzība

UNICEF 2023

Ziemassvētkos GEZE ziedo 100 000 eiro UNICEF ārkārtas palīdzībai bērniem. © UNICEF/UNI418632/Bidel

Tā kā visā pasaulē miljoniem bērnu ir nonākuši trūkumā, GEZE ir nolēmusi šogad veikt ar profesionālajiem projektiem nesaistītu Ziemassvētku ziedojumu ar devīzi "Dāvanu vietā ziedojumi". Šim nolūkam uzņēmums atsakās no Ziemassvētku dāvanām klientiem. "Lai nodrošinātu, ka mūsu ziedojums nekomplicētā un vienkāršā veidā nonāk tieši tur, kur tas ir visneatliekamāk nepieciešams, nauda tiks novirzīta UNICEF ārkārtas palīdzības programmai. Tā sniedz ātru un visaptverošu humāno palīdzību akūtu krīžu un katastrofu skartajās teritorijās visā pasaulē," saka Sandra Albera. "Šādā veidā palīdzības organizācija var pati rīkoties ar šo naudu un izmantot to, lai palīdzētu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.”

UNICEF 2023

UNICEF ārkārtas palīdzības programma sniedz ātru un visaptverošu humāno palīdzību akūtu krīžu un katastrofu zonās visā pasaulē. © UNICEF/UNI437348/Hazori

UNICEF ar šo naudu patiešām var paveikt daudz. Piemēram, par 100 000 eiro palīdzības organizācija var nodrošināt vairāk nekā 1800 higiēnas piederumu komplektus ar ūdens attīrīšanas tabletēm un higiēnas piederumiem, lai pasargātu no slimībām, apgādāt vairāk nekā 2000 smagi slimu bērnu ar ļoti efektīvu zemesriekstu pastu sešu nedēļu garumā vai iegādāties mācību materiālus un rotaļlietas, lai 8000 bērnu varētu mācīties un spēlēties.

Lai nodrošinātu, ka mūsu ziedojums nonāk tieši tur, kur tas ir visneatliekamāk nepieciešams, bez jebkādiem sarežģījumiem vai apvedceļiem, nauda tiek novirzīta UNICEF ārkārtas palīdzības programmai. Tā sniedz ātru un visaptverošu humāno palīdzību akūtu krīžu un katastrofu skartajos reģionos visā pasaulē.

Sandra Albere, GEZE juridiskās un finanšu nodaļas vadītāja