Jaunais GC 342+: Efektīvs drošības risinājums jūsu automātiskajām virpuļdurvīm

Lielāks noteikšanas diapazons, lielāka drošība: Jaunais aizsardzības sensors GC 342+ nosaka jaunus drošības standartus. Ar četrām gaismas barjerām tiek nodrošināta gan automātisko veramo durvju kustību zona, gan sekundārā aizvēršanas mala atbilstoši standartam. Protams, ir nodrošināts TÜV tipa sertifikāts GEZE automātiskajām virpuļdurvju sistēmām.

Droša un ērta lietošana

Durvju drošība ar jauno GEZE GC 342+

GEZE jaunais, inovatīvais lāzerskeneris: GC 342+ © GEZE GmbH

GEZE piedāvā vispiemērotāko drošības risinājumu katrai durvju sistēmai atkarībā no tās sarežģītības un konfigurācijas. GC 342+ ar četrām lāzera gaismas barjerām pārklāj lielu durvju vērtņu laukumu. Tas nozīmē, ka durvis aizveras tikai tad, kad lietotājs ir izgājis cauri. Tāpēc cilvēki var pārvietoties pa durvīm savā ātrumā un bez šķēršļiem. Tādēļ GC 342+ ir pirmā izvēle, piemēram, izmantošanai ēdināšanas nozarē vai slimnīcās. Par to liecina arī tas, ka durvis var atvērt, izmantojot noteikšanas lauku un divas papildu virtuālās pogas. Skaidra pievienotā vērtība higiēnas un drošības ziņā, jo caur durvīm var iziet bez saskares. Turklāt GC 342+ tik labi nostiprina sekundāro aizvēršanas malu, ka vairumā gadījumu var atteikties no mehāniskās pirkstu aizsardzības.

Vienkārša uzstādīšana

Vēl viens pluss ir vienkāršā un ātrā uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā. Salīdzinot ar sensoru sloksnēm, ražotāji var ietaupīt laiku, jo uzstādīšana ir vienkāršāka. Visi iestatījumi ir ergonomiski pieejami no priekšpuses. Inteliģentais mācīšanās režīms ļauj apgūt grīdu neatkarīgi no grīdas stāvokļa un izslēgt šķēršļus durvju tuvumā – intuitīvi, darbinot ar vienu pogu.

Iepazīstiet GC 342+

GC 342+ svarīgākie elementi īsumā:

  • Visaptveroša drošība - 3D pārklājums durvju vērtņu zonā nodrošina ievērojami lielāku drošību, īpaši sekundārās aizvēršanas malas zonā.
  • Atvēršana ar roku un kāju - atvēršana, izmantojot noteikšanas lauku, kā arī divas papildu virtuālās atvēršanas pogas bezkontakta atvēršanai (ar roku vai kāju vadāma atvēršana).
  • Viss savlaicīgi - durvis aizveras tikai tad, kad lietotājs ir izgājis. Lietotājs var pārvietoties pa durvīm savā ātrumā.
  • Vienkārša uzstādīšana - intuitīva uzstādīšana - piem., ieprogrammējot: Uztveršanas lauka lielumu nosaka rokas kustība.

Atšķirības starp GC 342 un GC 342+, kas redzamas videoklipā