GEZE durvju tehnoloģija atkārtoti ieguvusi "Architects’ Darling” apbalvojumu

Arī šogad "Architects’ Darling" balsojumā piedalījās aptuveni 1900 arhitektu un projektētāju. GEZE durvju tehnoloģijai tika piešķirts bronzas apbalvojums. Šī ir otrā reize, kad ilggadējais uzņēmums ir apbalvots šajā konkursā.

Mums "Architects’ Darling” ir īpaši nozīmīgs, jo šajā konkursā lēmumus pieņem nevis dizaina žūrija, bet gan notiek balsojums, kurā piedalās liels skaits cilvēku, kuri attiecīgos izstrādājumus izmanto praksē. Uzņēmumam GEZE šī ir lieliska ziņa, kas parāda, ka mēs patiešām reaģējam uz tirgus vajadzībām un sniedzam pievienoto vērtību no plānošanas līdz būvniecībai.

Marco Zaoral, GEZE ēku iekšējo projektu konsultāciju grupas vadītājs

GEZE sniedz atbalstu arhitektiem un projektētājiem visā projekta ciklā

Atkarībā no uzstādīšanas situācijas mūsdienās durvīm jāatbilst visdažādākajām ugunsdrošības, aizsardzības pret ielaušanos, siltumizolācijas, skaņas izolācijas un pieejamības specifikācijām. To papildina strauji augošās enerģijas izmaksas un ievērojami paaugstinātās prasības ēku energoefektivitātei. Tā veidojas ļoti sarežģīti prasību profili gan atsevišķām durvīm, gan visu ēkas durvju pārvaldībai. Tāpēc GEZE piedāvā arhitektiem, projektētājiem un izgatavotājiem individuālas konsultācijas visos projekta posmos, plānojot, uzstādot un nododot ekspluatācijā sarežģītas durvju sistēmas. Tas ietver praktiskus plānošanas un pārvaldības rīkus, piemēram, bezmaksas BIM objektus, teksta moduļus konkursiem vai uzstādīšanas instrukcijām un kontrolsarakstus.