Dizains un ilgtspējība unisonā: Red Dot Design Award un German Design Award apbalvojumi Revo.PRIME

Uzreiz divas no valsts prestižākajām dizaina balvām saņem GEZE jaunās rotējošās durvis Revo.PRIME: Vācijas Design Award kategorijā "Izcils produktu dizains - ēkas un elementi" un Red Dot dizaina balva, arī kategorijā "Produktu dizains”. Abas balvas atzīmē izcilus dizaina sasniegumus un tiek uzskatītas par kvalitātes zīmogu augstākās kvalitātes un izsmalcinātākajiem produktiem.

Mazāks caurvējš un mazāks enerģijas patēriņš

Red Dot balva tiek svinīgi pasniegta Tomasam Lēnertam, GEZE biznesa risinājumu vadītājam un Annai Cindelai no Validācijas nodaļas.

Red Dot balva tiek svinīgi pasniegta Tomasam Lēnertam, GEZE biznesa risinājumu vadītājam un Annai Cindelai no Validācijas nodaļas. © © GEZE GmbH

Ar vainaga augstumu tikai 75 mm un šauriem profiliem 60 mm, uz dizainu orientētais rotējošo durvju risinājums nodrošina vislielāko iespējamo pārredzamību. Tādējādi Revo.PRIME izceļ jau ēkas ieejas zonas izcilību – ar visām priekšrocībām caurvēja, kā arī netīrumu un trokšņa mazināšanai Turklāt Revo.PRIME arī ievērojami veicina enerģijas ietaupīšanu. Galu galā, pateicoties samazinātajam enerģijas patēriņam, tās patērē par 30 procentiem mazāk enerģijas nekā iepriekšējie modeļi.

Augstākās kvalitātes komforts un caurredzamība

Jaunais griestu dizains uz pašām durvīm sniedz iespēju izmantot Revo.PRIME pat īpaši šaurās telpās. To šaurie profila pacēlumi uz durvju vērtnes un sānu paneļiem palielina vizuāli pievilcīgu iespaidu un caurspīdīgumu. Pateicoties bezsuku motoram, tas nodrošina īpaši augstu komforta līmeni. Iespējams savienojums ar ēku automatizācijas sistēmām. Tas padara tās ideāli piemērotas izmantošanai viesnīcās, tirdzniecības centros vai biroju un administrācijas ēkās.

Ar Revo.PRIME GEZE laiž tirgū jaunu, uz dizainu orientētu rotējošo durvju risinājumu

Ar Revo.PRIME GEZE laiž tirgū jaunu, uz dizainu orientētu rotējošo durvju risinājumu © GEZE GmbH

Uz dizainu orientētu arhitektu un būvnieku iecienīta izvēle

Tieši pateicoties šīm īpašībām, Revo.PRIME ir iecienītas uz dizainu orientētu arhitektu un būvnieku vidū un izpelnījušās divas prestižās dizaina balvas. Piemēram, Vācijas Design Award žūrija īpaši uzslavēja "maksimālo caurredzamību" un ar to saistīto "patīkamo sajūtu, ejot pa to". Red Dot Design Award žūrijas atzinumā īpaši uzsvērta augstā dizaina kvalitāte.

Prestiži dizaina apbalvojumi ar globālu pievilcību

Florians Beuerleins, GEZE objektu konsultants, ar Vācijas dizaina balvu kategorijā Izcils produktu dizains par Revo.PRIME rotējošajām durvīm.

Florians Beuerleins, GEZE objektu konsultants, ar Vācijas dizaina balvu kategorijā Izcils produktu dizains par Revo.PRIME rotējošajām durvīm.

Red Dot Design Award ir viens no lielākajiem dizaina konkursiem pasaulē. Trīs disciplīnās dalībnieki iesniedz produktus, komunikācijas darbus un zīmolus, kā arī prototipus un koncepcijas. "Red Dot" balva starptautiski apzīmē labu dizaina kvalitāti.

Vācijas Design Award ir Vācijas Dizaina padomes augstākā līmeņa balva. Tas ir viens no prestižākajiem apbalvojumiem dizaina jomā visās nozarēs, jo tā spektrs sniedzas visā pasaulē un ir arī starptautiski atzīts. Kopš 2012. gada katru gadu tiek atlasīti neparasti darbi produktu dizaina, komunikācijas dizaina un arhitektūras jomā.

Jaunās Revo.PRIME no GEZE būs pieejamas no jūlija.